BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

SunLux UV 50W PAR38

Halogenidová UVB výbojka, určená pro střední vivária.
Zobrazit více
950,00 CZK
Dočasně nedostupné
katalogové číslo: 1344
cena:950,00 CZK
popis
parametry
soubory a odkazy
UVB lampa SunLux UV 50W PAR38 je halogenidová (metal-halide) výbojka, určená pro střední terária se středními druhy ještěrů, které vyžadují vysoké hodnoty UV záření. Zajišťuje chovaným zvířatům teplo, světlo i UVA a UVB záření, v závislosti na individuálních nárocích chovaného druhu. UVB záření z lampy výrazně přispívá k dobrému zdraví a vývoji plazů a podporuje syntézu vitamínu D3 k prevenci metabolických onemocnění. UVA záření zase zajišťuje dobré vidění zvířat, které je u denních plazů, kteří se orientují především zrakem a vnímají světlo až do vlnových délek UVA klíčové.

 

Minimální požadavky pro SunLux UV 50W PAR38:

  • výška terária min. 55 cm, pokud je zdroj umístěn uvnitř nádrže
  • minimální doporučená vzdálenost od zvířete 25 - 30 cm, v kratší vzdálenosti je pod lampou již příliš vysoká teplota i hodnoty UV záření
 

Technická data:

Reflektor: PAR 38 (Al)

Patice: E27
Rozměry: ø = 120 mm, l = 137 mm
Intenzita: 4000 lm
Úhel paprsku: 35°
Teplota chromatičnosti: 6000 K
Průměrná životnost: 5000 hod.
Doporučená výměna: 12 měsíců v režimu 11 - 12 hod. denně.
K provozu vyžaduje předřadník.
 

 

Doporučené příslušenství:

Technologie lampy:

Halogenidová technologie UVB výbojek SunLux UV zaručuje plazům plné viditelné spektrum ve vysoké intenzitě, která je pro chov tzv. "sluncemilných" plazů naprosto zásadní. Dostatečná intenzita světla blahodárně působí na psychiku zvířat, která je velmi úzce spjata s následnou zdravotní kondicí chovaných plazů. Toto v současnosti žádný jiný dostupný kompaktní zdroj k osvětlení terárií nabídnout v dostatečné míře nemůže.
Diskuze je prázdná.
přidat příspěvek do diskuze
K produktu zatím nikdo recenzi nenapsal

Tento e-shop využívá cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies na tomto e-shopu (zobrazí se prázdná stránka).